ČERVENEC  |  SRPEN  |  ZÁŘÍ  |  ŘÍJEN  |  LISTOPAD  |  PROSINEC  | 

ŘÍJEN

po    1.10.2018     19:00h

více info4000 dnů [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach

út    2.10.2018     19:00hZADÁNO

více infoSkleněný strop [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný

st    3.10.2018     19:00h

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová

čt    4.10.2018     15:00h

více infoRozpravy Milana Heina [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Nahrávka Českého rozhlasu 2

čt    4.10.2018     19:00h

více infoExpres na západ [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

F. Němec, R. Holub

pá    5.10.2018     19:00hVYPRODÁNO

více infoSkleněný strop [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný

ne    7.10.2018     19:00h

více infoŽivot podle Jonesových [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl

po    8.10.2018     19:00h

více infoŽivot podle Jonesových [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl

út    9.10.2018     19:00h

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

st    10.10.2018     19:00h

více infoSmrt a dívka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík

čt    11.10.2018     19:00h

více infoŽivot podle Jonesových [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl

pá    12.10.2018     19:00h

více infoŽivot podle Jonesových [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl

so    13.10.2018     19:00h

více infoExpres na západ [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

F. Němec, R. Holub

ne    14.10.2018     19:00hZADÁNO

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová

po    15.10.2018     19:00h

více infoDeštivé dny [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

R. Krajčo, D. Švehlík

út    16.10.2018     19:00h

více infoSmrt a dívka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík

st    17.10.2018     19:00h

více infoPardál [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák

čt    18.10.2018     19:00h

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová

so    20.10.2018     19:00h

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová

ne    21.10.2018     19:00h

více infoPardál [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák

po    22.10.2018     19:00h

více info4000 dnů [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach

út    23.10.2018     19:00h

více info4000 dnů [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach

st    24.10.2018     19:00h

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

čt    25.10.2018     19:00h

více infoPardál [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák

pá    26.10.2018     19:00h

více infoMISS DIETRICH lituje [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

R. Rázlová, S. Postlerová

ne    28.10.2018     19:00h

více infoPardál [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák

ne    28.10.2018     19:00h

více infoDeštivé dny [ Divadlo ABC ]

R. Krajčo, D. Švehlík

po    29.10.2018     19:00h

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

út    30.10.2018     19:00h

více infoDeštivé dny [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

R. Krajčo, D. Švehlík

st    31.10.2018     19:00h

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová