Letní scéna 2018 je u konce

1.9.2018 Letní scéna 2018 je u konce

Naši milí diváci, dva měsíce na pražských Hradčanech máme za sebou a byly úžasné! Za to patří velký dík Vám, kteří jste si k nám našli cestu, a že Vás bylo! Plné hlediště každý více » večer!!! Děkujeme moc a už teď se těšíme na příští rok, který pro Vás začínáme pomalu chystat... Naši kamennou scénu zahajujeme 10. září!

Dnešní představení Skleněný zvěřinec bylo zrušeno!

4.8.2018 Dnešní představení Skleněný zvěřinec bylo zrušeno!

Vážení diváci Letní scény, pro nepřízeň počasí jsme byli nuceni zrušit dnešní představení Letní scény Skleněný zvěřinec, a to bez náhradního termínu. O vrácení peněz můžete více » žádat
nejpozději do 10. srpna 2018, a to v místě zakoupení vstupenek. V případě zakoupení e-vstupenky se zaplacené vstupné automaticky vrací na účet, ze kterého bylo uhrazeno. Máte rovněž možnost vstupenky vyměnit za stejné představení Letní scény 2018 v termínu 14. nebo 15. 8. Děkujeme za pochopení.

Eva Josefíková ve Chvilce pro Tebe

12.7.2018 Eva Josefíková ve Chvilce pro Tebe

Rozhovor s "naší" Evou Josefíkovou si můžete přečíst ve Chvilce pro Tebe. Anebo přijďte na Kdokoli může dělat cokoli, když budete dostatečně rychlí, pár lístků ještě seženete!

více »

Eva Josefíková v Týdeníku Rozhlas

4.7.2018 Eva Josefíková v Týdeníku Rozhlas

Kupte si Týdeník Rozhlas a přečtěte si rozhovor s Evou Josefíkovou. Evu můžete v průběhu léta vídat u nás na #letniscenadivadlaungelt v komedii #kdokolimuzedelatcokoli

Kdokoli může dělat cokoli - světová premiéra 1. 7. 2018

2.7.2018 Kdokoli může dělat cokoli - světová premiéra 1. 7. 2018

Na světové premiéře komedie Kdokoli může dělat cokoli bylo veselo - před začátkem, během hry i po ní! Úvod Letní scény jak má být! Podívejte se ve fotogalerii!