Eva Josefíková ve Chvilce pro Tebe

12.7.2018 Eva Josefíková ve Chvilce pro Tebe

Rozhovor s "naší" Evou Josefíkovou si můžete přečíst ve Chvilce pro Tebe. Anebo přijďte na Kdokoli může dělat cokoli, když budete dostatečně rychlí, pár lístků ještě seženete!

více »

Eva Josefíková v Týdeníku Rozhlas

4.7.2018 Eva Josefíková v Týdeníku Rozhlas

Kupte si Týdeník Rozhlas a přečtěte si rozhovor s Evou Josefíkovou. Evu můžete v průběhu léta vídat u nás na #letniscenadivadlaungelt v komedii #kdokolimuzedelatcokoli

Kdokoli může dělat cokoli - světová premiéra 1. 7. 2018

2.7.2018 Kdokoli může dělat cokoli - světová premiéra 1. 7. 2018

Na světové premiéře komedie Kdokoli může dělat cokoli bylo veselo - před začátkem, během hry i po ní! Úvod Letní scény jak má být! Podívejte se ve fotogalerii!

Skleněný strop - zahajovací zkouška

6.3.2018 Skleněný strop - zahajovací zkouška

Prvotřídní divadelní hra v české premiéře a prvotřídní herecké obsazení - to je prostě Ungelt. A včera jsme rozezkoušeli další dramatickou lahůdku v této sezóně - hru Davida Harea více » "Skleněný strop". V milostném psychologickém dramatu se střetnou ve vášnivém mistrovském dialogu Tatiana Vilhelmová a Jiří Langmajer. Česká premiéra v kamenném Ungeltu bude v květnu. V srpnu inscenaci přeneseme také na Letní scénu.

Letní scéna 2018 - prodej zahájen

1.2.2018 Letní scéna 2018 - prodej zahájen

Dobrý den, naši mílí diváci,
plánovat si na vrcholu zimy léto je přinejmenším hřejivé. I proto 1. února zahajujeme předprodej naší Letní scény. Už teď si tak můžete naplánovat Vaši více » prázdninovou procházku spojenou se zábavným večerem v nejkrásnějším zákoutí Prahy – na hradčanském Novém Světě. Léto se blíží!